Aktualności

19 lutego 2020 20:29 | Aktualności

TURNIEJ W WIELOBOJU ATLETYCZNYM W MYŚLIBORZU

W dniu 16 lutego 2020 roku odbył się w Myśliborzu Turniej w Wieloboju Atletycznym „Szukamy Młodych Talentów”.  W zawodach wzięły udział drużyny z trzech województw. Nasza ekipa reprezentowana była przez Julię Kemnitz, Martynę Frieske, Wiktorię Frieske oraz Kamila Grzybowskiego. Zawodnicy z naszej szkoły ponownie zaprezentowali się bardzo dobrze. W  kategorii dziewcząt do 12 lat III miejsce zdobyła Julia Kemnitz, tuż za podium na V miejscu uplasowała się  Martyna Frieske tracąc do III miejsca tylko dwa punkty, a na VI miejscu zameldowała się Wiktoria Frieske ze stratą 5 punktów do Julki. Wśród chłopaków w kategorii do 12 lat III miejsce zajął Kamil Grzybowski, który wywalczył podium w ostatniej konkurencji rzutem na taśmę, a dokładniej pokazując bardzo dobrą technikę rwania.

Wszyscy zawodnicy zaprezentowali się bardzo dobrze, pokazali wielkie umiejętności sportowe i hart ducha, za co im bardzo dziękuję.