Aktualności

25 czerwca 2020 23:05 | Aktualności

Podziękowania, Życzenia Wakacyjne

                                                           ,,Wszystko, co wielkie,

                                           jest wielkie przez serce”

 

                                                                       Cyprian Kamil Norwid

 

Szanowni  Nauczyciele, Pracownicy szkoły

Uczniowie i Rodzice!

    

      Wkrótce rozpoczniemy wakacje – oczekiwany przez wszystkich czas letniego wypoczynku i  wytchnienia od codziennych obowiązków. Pod wieloma względami tegoroczne wakacje będą różnić się od tych, które znamy. Rok szkolny 2019/2020 był inny niż dotychczas.

      Wyrażam głęboką  wdzięczność nauczycielom za pełne zaangażowania oraz profesjonalne podejście do nowych wyzwań zawodowych.

     Dziękuję także uczniom za otwartość na nowe sposoby przekazywania wiedzy, a rodzicom za okazaną pomoc. W tym trudnym czasie byli Państwo blisko swoich dzieci, motywując je do pracy i wspierając w nauce na odległość.

     Zawieszenie zajęć i kształcenie na odległość to niecodzienna i trudna sytuacja, w szczególności dla uczniów pozbawionych bezpośredniego kontaktu z nauczycielami i rówieśnikami.

      Z głębi serca dziękuję Organowi Prowadzącemu, Rodzicom, Przyjaciołom Szkoły, Sponsorom za pomoc, pracę i zaangażowanie na rzecz naszej placówki. Jestem wdzięczna za każdą  pogodną chwilę, za każdy uśmiech, przyjaźń i dobrą radę. Mam głęboką nadzieję, że nasza współpraca pomoże naszym wychowankom w dalszym rozwoju. Wyrażając swoją wdzięczność za wielkie serce i dobrą wolę życzę  wielu sukcesów oraz powodzenia w realizacji życiowych zamierzeń.

     Życzę spokojnego, a przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku. Chciałabym, aby zbliżające się wakacje pozwoliły na odpoczynek od codziennych obowiązków i dały energię oraz inspirację do pracy w nowym roku szkolnym 2020/2021.

 

Spokojnych i bezpiecznych wakacji!

 

                                                                                  

 

 

                                                                        Z serdecznymi pozdrowieniami

                                                                            Bernadeta Wełnicka            

                                                 

 

 

Przeczytano: 52 razy. Wydrukuj|Do góry

mLegitymacja szkolna