Aktualności

26 października 2020 20:48 | Aktualności

SZKOLNE PAKIETY MULTIMEDIALNE OSE DLA NASZEJ SZKOŁY

    Nasza szkoła znalazła się wśród placówek, do których  Państwowy Instytut Badawczy NASK – operator Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej – przekazał tablety wraz z usługą dostępu do internetu w formie „Szkolnych Pakietów Multimedialnych OSE”.

„Szkolne Pakiety Multimedialne OSE” stanowią formę wsparcia dla szkół, realizowaną przez Ministra Cyfryzacji, udzielonej w ramach projektu budowy Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej. NASK PIB jako operator OSE, został na mocy Ustawy o Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej uprawniony do nieodpłatnego wyposażenia szkół w sprzęt komputerowy i inne urządzenia multimedialne, a także do zapewnienia szkołom usługi bezprzewodowego dostępu do Internetu wraz z niezbędnymi urządzeniami umożliwiającymi korzystanie z tych usług oraz z oprogramowaniem.

NASK PIB przekazał szkole  „Szkolny Pakiet Multimedialny OSE”  składający się zestawów, których elementami są: tablet wraz z usługą mobilnego dostępu do Internetu (usługa LTE), klawiatura bezprzewodowa (Bluetooth) z etui, rysik oraz logotyp w formie naklejki do samodzielnego naklejenia na etui tabletu.

Otrzymaliśmy 25 zestawów z tabletami  Huawei MediaPad 5.

Wartość dostarczanego Szkolnego Pakietu Multimedialnego OSE wynosi 19 725,00 zł netto, 24 261,75 zł brutto.

DZIĘKUJEMY !!!

Przeczytano: 39 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

mLegitymacja szkolna