Tutaj powinien być opis

Podsumowanie XIII edycji konkursu „Za kasztany i żołędzie wiedzy Ci przybędzie”.

Dzisiaj, 9 grudnia 24r., odbyło się podsumowanie XIII edycji konkursu „Za kasztany i żołędzie wiedzy Ci przybędzie”, który organizowany jest przez Nadleśnictwo Podanin. Celem tego projektu jest zbiórka kasztanów i żołędzi z przeznaczeniem ich na zimowe dokarmianie zwierząt. Z naszej szkoły w konkursie wzięło udział 12 uczniów, są to: Chojnacka Ewelina, Chojnacka Wiktoria, Dróbka Wiktoria, Fifer Oliwia, Kliszewska Marcelina, Nawrocka Zuzanna, Poznańska Gabriela, Sobańska Nikola, Ślipek Zofia, Trafas Krystian, Twardysko Tatiana, Woźniak Hanna. Wszyscy zebrali 801 kg, co na naszą szkołę jest bardzo dobrym wynikiem.

Uczennica, która zebrała najwięcej kasztanów, oraz uczestnicy, którzy zebrali co najmniej 100 kg otrzymali ciekawe nagrody. Są to:

–        Kliszewska Marcelina- 264 kg

–        Chojnacka Wiktoria- 105 kg

–        Chojnacka Ewelina- 103 kg

Nasza szkoła za zajęcie VII miejsca dostała następujące nagrody:kask dla gracza w unihokeja, drabinka koordynacyjna, laski gimnastyczne, płotek treningowy. Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie i zachęcamy do udziału w innych projektach o charakterze ekologicznym. Koordynatorem konkursu w naszej szkole była Pani Małgorzata Jazgar.